Červenec 2014

Hiatus (?)

5. července 2014 v 23:17 | Cassie |  Oznámení

Zatím vůbec nevím, jak to do konce prázdnin bude.. Leighton sice nemá prakticky žádné novinky a na konci července končí představení O myších a lidech, takže nevím, zda vůbec nějaké novinky budou, ale..
Budeme rekonstruovat byt. A již ode dneška vůbec nevím, jak to bude. Protože se přesouváme do bytu po babičce, který stále nikdo nechce koupit. Do úterý tedy budu "doma", v našem městě, ale nevím, jak to bude s wifi. Asi se mnou nepočítejte. Od středy 9.7. do soboty/neděle 12./13. července budu u babičky, kde wifi bude. Ale to opravdu nevím, zda něco přidám, protože babička používá notebook místo televize a já musím přemluvit mamku, že si ten můj notebook potáhnu celou cestu vĺakem O:) :D Pak budu zase 5 dní doma (vůbec nevím, jak to s wifi bude..) a potom od 19.7. do 26.7. na dovolené, kde wifi bude, ale rodiče chtějí, ať si vezu vlakem jenom tablet (z kterého těžko něco přidám) místo notebooku. Večery budu mít na dovolené volné, takže by to šlo. Musím je prostě přemluvit, já ten notebook potáhnu za každou cenu!:D No..a v srpnu už vůbec nevím, jak to bude. O novinky zas tolik nejde, prakticky nejsou, to se nějak potom dopřidá, až někde chytnu wifi, ALE HLAVNĚ:

AFFS, OMLUVTE MĚ PROSÍM DO KONCE PRÁZDNIN (opravdu nevím, jak to bude) Z OBÍHÁNÍ A KONTROL. SNAD SE OZVU CO NEJDŘÍVE..


Personal Photos // 03.9

4. července 2014 v 21:46 | Cassie |  Personal Photos
Tento týden vůbec nejsou novinky (a mně to celkem i vyhovuje). První fotka je nejnovější, z 3. července, kdy se Leighton sešla se svou kamarádkou Dominique Nadeau. Zbytek fotek je z 1. července, kde na Lei po představení zase čekalo spoustu fanoušků :) Jako vždy to Leighton moc slušelo :)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Personal Photos // 03.8

1. července 2014 v 19:42 | Cassie |  Personal Photos

Leighton Meester s fanynkou na premiéře filmu Chance Crawford "Twelve" (2010)
image host

Instagram
První fotku zveřejnila Leighton a druhou její kolega James Franco - už jen měsíc a divadelní představení "O myších a lidech" bude mít svou derniéru!:)
image host image host

Leighton Meester na obědě se svým manželem Adamem Brody v NY (26.6.2014)
image host

S fanoušky před divadlem Longacre (27.6.2014)
image host image host image host image host image host image host

S fanoušky před divadlem Longacre (28.6.2014)
image host image host image host

S fanoušky před divadlem Longacre (29.6.2014)
image host image host image host

S fanouškem, NY (30.6.2014)
image host image host