Personal Photos // 00.8

11. března 2014 v 18:45 | Cassie |  Personal Photos
První fotka: Caroline Lagerfelt, babička CeCe Rhodes ze seriálu Gossip Girl, 8. března zveřejnila tuto fotku na Twitteru. Přivítala totiž Leighton na Broadwayi - Lei hraje v divadelní hře "O myších a lidech". Caroline napsala:
"@itsmeleighton @MsLagerfelt Vítej na Broadwayi má krásná #gossipgirl vnučko! Podívám se na tvou show s @KellyRutherford :)❤"
Tím "má krásná #gossipgirl vnučko" naráží na to, že v GG se Blair (Leighton) vdala s Chuckem, adoptivním synem Lily, takže byla jeho adoptivní babičkou:D:)❤ Ta fotka je krásná:)
Druhá a třetí fotka: Fanoušek David Schwitzer potkal v sobotu Leighton, když šel do Juice Generation (obchodu s džusy:D). David se setkal i s dalšími GG herci - např. s Edem Westwickem, Blake Lively (asi před dvěma týdny) a s Chacem Crawfordem :) Dost mu závidím:/:D:D Leighton to na fotce moc sluší :)
Čtvrtá fotka: Na internetu jsem našla fotku, na které je zeď, na níž je zachycena Serena a Blair (Blake Lively a Leighton)! Nádhera:O Neuvěřitelné, jak tohle někdo dokáže :)

image host image host image host image host
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama